Hakkımızda

BES ELEKTRİK

BES ELEKTRİK

BES Elektrik olarak, 3 Ocak 2012 tarihinde, endüstriyel otomasyon, şalt malzemeler, güç ve kumanda kabloları, aydınlatma malzemeleri satışı alanında faaliyete başladık. Balıkesir bölgesinde, sektörümüzdeki eksiklikleri tespit ederek, kısa zamanda personel sayımızı ve bayiliklerimizi arttırarak, büyüme ivmemize güç kazandırdık.

Büyüme sürecimizde, yerli markaların ürünlerini satarak yerli ve milli üreticilere katkı sağlamak ve alanında uzman kişilerden aldığımız eğitimler ile kendimizi geliştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak bizi biz yapan en önemli ilkelerimiz oldu.

2016'da konut ve perakende sektöründe büyümek adına BES Aydınlatma firmamızı kurduk. 22 Temmuz 2023'te 2400 m2 kapalı alanı bulunan merkez binamıza taşındık. 2024 yılının ortalarında 10.000 m2 kapalı alanı olan lojistik depomuzun inşasına başlayacağız. 2025 yılının sonlarında bitirmeyi planladığımız lojistik depomuzla birlikte bölgemizi daha da genişleterek “Türkiye’nin Elektromarketi” olma yolunda en önemli adımı atmış olacağız.

 

Misyon

Sektörümüzdeki en değerli markaların bayiliğini yaparak güçlü stoğumuzu uygun fiyat ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bunu yaparken gelişen teknolojiyi  müşteri memnuniyeti odaklı olarak sistemimize entegre ederek tüm çözüm ortaklarımıza en uygun ürünü, hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Vizyon

Elektrik ve aydınlatma malzemeleri satışı alanında Türkiye'nin her noktasındaki bayi altyapımızla sektörü domine eden firmalardan birisi olmak ve bunu ülke ekonomimize , çalışanlarımıza ve müşterilerimize en faydalı olacak şekilde sürdürülebilir kılmak.